Milujem to, čo robím


"Mojim cieľom je, aby ste sa pri fotografovaní cítili pohodlne a zabávali sa... Ešte lepšie, aby ste dokonca úplne zabudli, že vás vôbec fotím. Úplne najlepšie momenty sú tie skutočne autentické. Budem rád a taktiež mi bude cťou zachytiť vaše spomienky tak, ako sa stali, krásne & prirodzené."

...Ahojte!


Dovoľte mi predstaviť sa 🙂 

Moje meno je František. Teší ma!

Ak vás zaujíma kto stojí za foťákom, ste na správnom mieste. Zhrnúť sa do sekcie "o mne" je takmer nemožné, ale tu je niekoľko vecí, ktoré musíte vedieť.


Už štyri roky sa aktívne venujem fotografií, mimo iné som veľký športový nadšenec 🏃 od kondičných tréningov až po adrenalínové športy. Milujem počúvanie hudby 🎵... doslova som na nej závislí a život bez nej, tak ako aj bez fotografovania 📷 si neviem predstaviť.


Dôvod, prečo sa venujem svadobnej fotografíi a potrétom je ten, že rád podporujem ostatných a taktiež s nimi rád komunikujem. A aký je lepší spôsob, ako byť v úlohe "podporovateľa", ako pomôcť niekomu osláviť jeden z najvýnimočnejších momentov ich života? Chcem, aby ste sa všetci fantasticky bavili a chcem, aby ste sa pozreli späť na svoje fotografie a prežili ten deň znovu. Takto by som sa opísal v pár vetách...


Spojme sa a zdieľajme tento výnimočný okamih vášho života spolu!

SOM ČLENOM

CELOSVETOVEJ ASOCIÁCIE SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

RECENZIE MOJICH KLIENTOV

Janka & Erik


“Som neskutočne rada že som si vybrala práve vás ❤️❤️ fotky sú neskutočne krásne, každému sa veľmi páčia, dokazal si zachytiť tie správne momenty a pri pohľade na fotky sme sa vrátili späť v čase, prežívame tie emócie z fotiek ❤️❤️ si veľmi šikovný a vedel si nás perfektne korigovať... ešte raz neskutočná vďaka za tvoju prácu ❤️ (už sme s mužom rozmýšlali že kedy požiadame o rozvod aby sme sa mohli znovu vziať a prežiť ten deň znovu a hlavne s vami) 😂✌️👌”

01 / 12

Tiež ponúkam

FACE2FACE MENTORING

Chceš posunúť svoju fotografiu na vyšší level?
Potom je tu tento mentoring presne pre teba!

Vytváraj fotky ktoré majú filmový nádych a buď tak o krok na pred voči svojej konkurencií.

Fotografie ktoré sú jednoducho iné, fotografie z ktorých ide emócia.


Fotografie ktoré sú viac ako len to... nauč sa tvoriť umenie aj ty!

Zisti viac