Milujem to, čo robím!


"Mojim cieľom je, aby ste sa pri fotografovaní cítili pohodlne a zabávali sa... Ešte lepšie, aby ste dokonca úplne zabudli, že vás vôbec fotím. Úplne najlepšie momenty sú tie skutočne autentické. Budem rád a taktiež mi bude cťou zachytiť vaše spomienky tak, ako sa stali, krásne & prirodzené."

...O MNE


Ahojte! 👋 Dovoľte mi predstaviť sa 🙂 

Moje meno je František (alebo Frank). Teší ma!

Ak vás zaujíma kto stojí za foťákom, ste na správnom mieste. Zhrnúť sa do sekcie "o mne" je takmer nemožné, ale tu je niekoľko vecí, ktoré musíte vedieť.


Už tri roky sa aktívne venujem fotografií, mimo iné som veľký športový nadšenec 🏃 od kondičných tréningov až po adrenalínové športy. Milujem počúvanie hudby 🎵... doslova som na nej závislí a život bez nej, tak ako aj bez fotografovania 📷 si neviem predstaviť.


Dôvod, prečo sa venujem svadobnej fotografíi a potrétom je ten, že rád podporujem ostatných a taktiež s nimi rád komunikujem. A aký je lepší spôsob, ako byť v úlohe "podporovateľa", ako pomôcť niekomu osláviť jeden z najvýnimočnejších momentov ich života? Chcem, aby ste sa všetci fantasticky bavili a chcem, aby ste sa pozreli späť na svoje fotografie a prežili ten deň znovu. Takto by som sa opísal v pár vetách...


Spojme sa a zdieľajme tento výnimočný okamih vášho života spolu!

František Kabát

TIEŽ SOM ČLENOM

CELOSVETOVEJ ASOCIÁCIE SVADOBNÝCH FOTOGRAFOV

RECENZIE MOJICH KLIENTOV

Eli & Braňo


“Feri nám fotil náš veľký deň a lepšie sme sa nemohli rozhodnúť 👌. Boli sme spočiatku nervózny, ale nervozita opadla hneď, pretože prišiel tak veselý, usmiaty, priateľský a elánom nabitý človek. Popravde, som ho celý večer už ani nevnímala ale pritom pri pozeraní jeho famóznych fotiek mám pocit, že bol všade. Neskutočné zábery, krásne momenty, úžasne dotiahnuté detaily. To všetko nám Feri s radosťou ponúkol a my sme neskutočne radi, že pri tak dôležitej udalosti bol s nami práve on. Moc ĎAKUJEME 🙏”

01 / 04

TIEŽ PONÚKAM

Pripravený spoznať sa?

Budem s vami rád v kontakte


Ozvite sa mi